ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

عبارات ساده و قوي احساسات مشتريان را تحريك مي‌ كند و باعث مي‌ شود كه آنها تحت تاثير احساساتشان تصميم به خريد از شما بگيرند. شما مي ‌توانيد با استفاده از اين عبارات قدرتمند فروش خود را افزايش دهيد.
 

چرا كلمات موثر موجب مي ‌شوند تا افراد اقدام به خريد كنند؟
 

يك عبارت قوي به مشتري شما كمك مي ‌كند تا در ذهن خوداحساسی را تصور كند كه پس از خريد محصول يا استفاده از خدمات شما به او دست خواهد داد. اين امر يك احساس قابل تصور را ايجاد كرده و مشتري شما را تحريك مي ‌كند تا اين تصور را به واقعيت تبديل كند.
اغلب مشتريان شما بر اساس احساساتشان تصميم به خريد از شما مي‌ گردند. آنها سپس دلايل منطقي براي توجيه تصميماتشان جستجو ميكنند اما درواقع تصميم آنها يك فرايند احساسي است نه تصميمي بر پايه عقل و منطق.
عبارات و كلمات قوي و موثر، تمايل و اشتياق مشتري را براي خريد محصول شما يا استفاده از خدمات ارائه شده توسط شما افزايش مي ‌دهد و ناگهان آنها براي خريد از شما تصميمي بر مبناي احساساتشان مي‌ گيرند.
 

چگونه عباراتي قوي بنويسيم؟
 

خلق و نوشتن عبارات قوي و موثر آسان است. كارتان را با تهيه فهرستي از فوايد و منافع بيشتري كه مشتريان در صورت خريد از شما كسب خواهند كرد، شروع كنيد. سپس چند كلمه توصيفي مهيج را درباره آن فوايد در قالب عباراتي كوتاه بنويسيد.
در اينجا چند نمونه از اين عبارات را كه توسط سه صنف كاري مختلف ارائه شده‌اند، ذكر مي‌كنم:
«سريع! آسان! بسيار ارزان!»
«من خود به شما كمك خواهم كرد! به همين دليل است كه دستيابي به نتيجه موردنظرتان را تضمين مي‌كنم.»
«از كارتان لذت ببريد و پول بيشتري براي خرج كردن و زمان بيشتري براي گذراندن بدست آوريد.»
در نهايت اينكه سعي كنيد در عبارات خود از كلماتي محكم و كوبنده استفاده كنيد. به كلماتي كه در عبارات به كار رفته است، دقت كنيد. اغلب كلمات به كار رفته در عبارات مذكور بسيار محكم و كوبنده است، مانند:
«سريع، آسان، بسيار ارزان، كمك، تضمين، لذت ببريد، پول بيشتر، زمان بيشتر.»
در عبارات قوي، از كلمات بسيار محكم موثر استفاده مي ‌شود تا آگهي تبليغاتي بسيار محكم و قدرتمندي خلق شود.
اما چند نكته مهم ديگر وجود دارد كه بايد به آن توجه كنيد؛ سعي كنيد در نوشتن چنين عباراتي از كلماتي كوتاه، محكم و موثر كه همه به راحتي آن را متوجه مي ‌شوند استفاده كنيد. چنين عباراتي در ذهن مشتري ‌هايتان تصويري مهيج ايجاد خواهد كرد بدون اينكه توجه آنها را روي خود كلمات متمركز كند.
تجربيات شخصي ‌ام به من مي ‌گويد كه بهترين عبارات، جمله اي سه كلمه اي است. سعي كنيد در آگهي خود از عباراتي متشكل از سه كلمه و يا سه تركيب از كلمات استفاده كنيد.
به عنوان مثال:
«صرفه‌ جويي در وقت، صرفه جويي در پول، نتيجه ‌اي فوري»
«سريع! آسان! بسيار ارزان!»
«همه‌جا از آن لذت ببريد، در خانه، در محل كار يا در اتومبيل‌ تان»
«تضمين قطعي يا برگشت شهريه»
 

منبع: زيباوب
 

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)