icon-question-sign

مشتری‌مداری

«پگاه‌سیستم» مشتری‌مداری را استراتژیِ محوری خود می‌داند و مشتری را رأس هرم سازمانی و شریک استراتژیک خود می‌شناسد. این نگاه مایۀ آرامش خاطر و اطمینان مشتریان خواهد بود.

 

توسعه

«پگاه‌سیستم» با برنامه‌ریزی منسجم درجهت توسعۀ همه‌جانبه، به‌سرعت گام‌های روبه‌جلو برمی‌دارد. در این راستا می‌توان به توسعۀ سبد محصول، استفاده از تکنولوژی جدید، توسعۀ کمّی و کیفی نیروی انسانی و...اشاره کرد. همچنین «پگاه‌سیستم» در سال ۱۳۸۷ اولین دفتر استانی خود را با نام«پگاه‌سیستم آذربایجان»، در تبریز تأسیس کرد.

در سال 1391 دفتر یزد خود را تاسیس و راه‌اندازی شرکت‌های استانی جدید را با سرعت فزاینده در سال 93 در برنامۀ خود دارد.

سبد یکپارچۀ محصول

سبد کامل و یکپارچۀ محصول، مشتری را از پراکندگی اطلاعات و دوباره‌کاری‌ها نجات خواهد داد. همچنین امکان تهیۀ مرحله‌ایِ سیستم‌ها، متناسب با نیاز و امکانات روزِ سازمان مشتری، از مزایای پُراهمیت سبد محصول یکپارچۀ «پگاه‌سیستم» است.

 

مهندسی فروش

اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های نرم‌افزاری، نیازمند آگاهی فروشنده از نیازهای مشتری‌ است. واحد فروش «پگاه‌سیستم» ضمن برخورداری از نیروهای متخصص و مجرّب در حوزه‌های مدیریتی، مالی و... زمینۀ هم‌فکری و ارائۀ راهکارهای نرم‌‌افزاری را پیش از فروش مهیّا می‌سازد.

 

اجرایی‌کردن سیستم‌ها در سازمان مشتری

«پگاه‌سیستم» پس از فروش، وظیفۀ خود می‌داند همکاری دامنه‌دار و تمامی‌ناپذیری با مشتری برقرار سازد؛ ازاین‌رو فعالیت‌های زیر را پی می‌گیرد:

۱. شناسایی و همکاری در برطرف‌ساختن مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در سازمان مشتری، هنگام نصب سیستم‌ها؛

۲. استقرار سیستم‌ها براساس زمان‌بندی استاندارد؛

۳. ارائۀ گزارش‌های منظم به مدیر پروژۀ سازمان مشتری؛

۴. عرضۀ راهکارهای مناسب برای نهادینه‌شدن فرآیندهای سازمان مشتری در سیستم‌ها.

 

پشتیبانی

با توجه به تأکید «همگامی با مشتریان» در «پگاه‌سیستم»، در لحظه‌لحظۀ به‌ثمرنشستن هر پروژه و پس از آن، مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و با پشتیبانی اثربخشِ مستمر و شبانه‌روزی، خریدی خاطره‌انگیز و توأم با اطمینان و آرامش را برای آنان رقم خواهیم زد.

مشتریان می‌توانند چه در زمان استقرار و چه در مرحلۀ پشتیبانی، ازطریق «پرتال مشتری» با واحد امور مشتریان ارتباط برخط (آن‌لاین) برقرار سازند تا مشکلات احتمالی‌شان را پاسخ گیرند و آخرین نسخه‌های سیستم‌ها در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

 

توانمندی‌های فنی

استفاده از ابزار Rational ClearCase برای مدیریت Source

بهره‌گیری از روش Rational ClearQuest به‌منظور مدیریت نیازمندی‌ها

به‌کارگرفتن امکانRational TestManager برای مدیریت تِست سیستم‌ها

بهره‌مندی از ابزار Rational Robot در راستای مکانیزه‌کردن سناریوی تِست

استفاده از شیوۀ RUP در طراحی و تولید سیستم‌ها

تولید نرم‌افزار مبتنی بر اصول شی‌ءگرایی (Object oriented)

 

درخواست بازدیدکننده

نام(*)

شماره تماس(*)

ایمیل(*)

نام شرکت

درخواست شما(*)